remember

O nas

Speaker ….. działamy od 2007 roku. To miejsce, które wyróżnia się podejściem do ucznia i poziomem nauczania języków obcych. Speaker to miejsce, gdzie uczniowie czują się swobodnie, są najważniejsi i docenieni. Speaker to miejsce, gdzie kocha się języki.
Przez te wszystkie lata przygotowaliśmy wielu naszych uczniów do egzaminów językowych – czasami bardzo specjalistycznych.
Na podstawie naszego długoletniego doświadczenia wypracowaliśmy i utrzymujemy wysoki standard nauczania i oceniania. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod i specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.
Jako jedyna szkoła językowa w Bydgoszczy mamy zaplanowaną i przemyślaną ścieżkę rozwoju języka angielskiego - wiemy jak osiągnąć cel. Współpracujemy tylko z najlepszymi wydawnictwami takimi jak Macmillan i Express Publishing. Nasi lektorzy są przeszkoleni według standardów obowiązujących w naszej szkole. Szkolimy się nieustannie podnosząc kwalifikacje oraz szukając inspiracji. Speaker team to zgrany i ambitny zespół lektorów dla których ważny jest uczeń i nauczanie na najwyższym poziomie.
Trzymamy się zasady ambitnie, konsekwentnie, angażująco, sympatycznie i w miłej atmosferze.
Rok 2020 jest wyjątkowy, gdyż dołączy do nas Miś Teddy Eddie - czyli licencjonowana metoda nauczania dla dzieci w wieku od 2-7 lat równie ambitna i niebanalna.
Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji dając pomoc i wsparcie metodyczne.
Łączymy doświadczenie i nowoczesność by skutecznie nauczać.

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie

Jedna szkoła - dwa oddziały

classone ul. Glinki 81/8a
85-861 Bydgoszcz
clastwo ul. Glinki 101a/3
85-861 Bydgoszcz